2 El Araçlar | 2.El Araçlar
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
2018 OUTBACK DİZEL OTOMATİK
İLETİŞİME GEÇİNİZ
08/08/2018
Marka
:
SUBARU
Model
:
OUTBACK 2.0D AWD CVT
Yıl
:
2018
Km
:
0 KM
Renk
:
İLETİŞİME GEÇİNİZ
Motor Hacmi
:
2.000 cc
Motor Gücü
:
150 Bg
Yakıt
:
DİZEL
Vites
:
6A/T
Kasa Tipi
:
SUV
Çekiş
:
4X4
Garanti
:
3YIL / 100.000KM
Plaka / Uyruk
:

İçten dışa çok daha fazlası.


Outback size ve yolcularınıza geniş bir rahatlık çeşitliliği ve sonsuz olanaklar sunar. Geniş ve titizlikle tasarlanmış iç hacminden arka koltukta geniş ayak alanına ve on koltukta geniş baş alanına, beş yetişkinin rahatlıkla sığabileceği cömert ancak maksatlı boyutlarına, şüphesiz ki yolda vakit geçirmenin heyecanını doya doya yaşayacaksınız.

 
     
iPod. MP3. Kısaca ve açıkça sizin müziğiniz.
iPod®(*1)'unuzu veya diğer mobil müzik cihazınızı standart AUX ve USB girişine takın; dijital müziğiniz Outback'in ses sisteminden çalınsın.
Renkli Ekranlı Ses Sistemi
Canlı bir 4.3-inç renkli ekran ve gelişmiş kumandalar, CD/WMA (*2) /MP3 çalma, AUX ve USB girişleri, iPod® (*1) kumandası, Bluetooth® (*3) Eller Serbest işlevi, SRS CS Auto (*4) ses ve sesli ifade tanıma özelliklerini öne çıkarmaktadır.
 

Sizi yola çıkmaya teşvik eden özelliklerle dolu.


Outback'e bakmak kadar onu kullanmak da o denli zevkli. Tabii ki, sizi sonsuz maceralara taşıyabilir, ancak gelişmiş kokpiti ve sizi ödüllendiren teknolojik özellikleri en kısa yolculukların dahi zevkli bir deneyim olacağı anlamına geliyor

     
     
Kontrol sizde
Direksiyon üzerindeki düğmeler ses kumandalarının sürücünün parmak uçlarında olması rahatlığını sunuyor. Mevcut Bluetooth® (*3) Eller Serbest Sistemi kayıtlı cep telefonunuzla otomatik olarak bağlantı kuruyor.
Üstün Nitelikli Çok İşlevli Ekran
Güvenli ve etkin sürüş için gerekli bilgileri edinin. Gösterge panelinde uygun bir konumda size zaman, ısı derecesi, otomatik kontrol edilen bakım uyarıları, ve Araç Dinamikleri Kontrolü (VDC) gibi güvenlik bilgileri sergilenmektedir. Ayrıca, sizi devamlı bilgi sahibi kılan, değişik yolculukların yakıt verimliliğini kontrol etmenize dahi olanak veren, yakıt verimliliğinizi eksiksiz izlemenizi sağlayan bir gelişmiş çevre performansı ve verimlilik ekranı özelliği de bulunmaktadır.
Artırılmış geri görüş. Kolay park etme.
Geri Görüş Kamera Sistemi tüm modellerde standarttır. Sürücü geri vitese taktığında kamera canlı ve renkli görüntüyü Outback'in gösterge panosundaki ekranda park manevralarında yardımcı olan rehber çizgilerle beraber verir.
     

Geniş iç hacim ve daha fazla kullanılabilir alan.


Özellikler: 
Hünerli esneklik, geniş bagaj kapasitesi ile bagajınızı depolamak, tutmak ve emniyete almak için sunulan uygun yollar Outback'i her yolculuk için hazır hale getirmekte.
İşlevler: 
Ne isterseniz ve ne kadar isterseniz getirin, Outback hepsinin sığacağı bir kapasite ve hacim sunuyor. Outback hayatınız için şu anda hazır durumda. Geniş kabininin akıllı ve çok amaçlı tasarımı aileniz, arkadaşlarınız ve özgür düşünmeniz için gereğinden de fazla yer sunuyor. Ayrıca, kompakt çift çatallı arka süspansiyonu bagajın büyütülmesine olanak verdiğinden, Outback ağır yüklerde ve virajlı yollarda aynı yol tutuşunu sağlamaktadır.

 
 
 
Anında değişim için hacim
Outback'in içinde hacim oturma ve depolama konfigürasyonunu anında değiştirebilmeniz amacıyla akıllıca bölünmüştür. 60/40 katlanan arka koltuklar ihtiyaç duyduğunuzda büyük eşyaları ve çeşitli yolcuları yüklemenize olanak verdiğinden, gerekli düzenlemeleri rahatlıkla yapabilirsiniz.
Güvenli çok yönlülük.
Outback'in çıkartılabilir bagaj kapağı bagajı gözlerden ve güneş ışığından uzak tutar. Hafif ama güçlü alüminyum kapak büyük yüklere yer açmak için arka koltuklar katlandığında kolaylıkla çıkartılabilir.
 
 
 
Esnek depolama
Titiz tasarım Outback'in geniş kabininin her noktasında görülebilir. Geniş konsolda 12 voltluk bir soket ve yastıklı kol dayama kapağı bulunmaktadır. Ön koltukların arkasında cepler, dört bardak bölmesi, her birinde bir şişe bölmesi bulunan geniş ön ve arka kapı cepleri de vardır.
 
2012 Cadde Motors Tüm Hakları Saklıdır.